Marie Michaela - Výuka/doučování na varhany Hradec Králové

Výuka na varhany

Nabízím individuální výuku hry na varhany. V tomto případě se vždy jedná o klasickou hudbu. Mohu vás jako začátečníka učit od úplných základů nebo navázat na vaši dosavadní úroveň. Také vás budu ráda doučovat pokud už studujete konzervatoř. Vyučovat mohu prakticky kohokoliv od věku sedmi let (kvůli fyzickým dispozicím pro varhanní hru).

Prostřednictvím studia žák dle svých individuálních schopností rozvíjí své hudební vlohy, zdokonaluje svoji motoriku, koordinaci rukou a zároveň procvičuje paměť, učí se koncentraci, pracovním návykům a sebeovládání.

Hudební teorii nevyučuji formou samostatných hodin, ale přímo na daných skladbách tak, abych vás nezahltila a neunavila. Toto však neplatí v případě, že vás budu rovnou připravovat na talentové zkoušky, pak prosím věnujte pozornost informacím v mém balíčku Talentové zkoušky. Zde je však třeba dodat, že talentové zkoušky pro obor hry na varhany se u konzervatoří skládají z hry na klavír.

Má výuka je primárně individuální. Tedy při každé lekci budu svou plnou pozornost věnovat pouze vám. Nabízím ale také výuku skupinovou.

Pro hru na varhany je nutná vhodná obuv. Těsnější bota s menším podpadkem a špičkou. Toto vám ráda vysvětlím osobně nebo telefonicky a také poradím s výběrem.

Ceník

Cenu výuky jsem rozdělila do několika variant. Čím více lekcí si předplatíte, tím levněji vás z nich každá vyjde. Také jsem ochotna dojíždět a vyučovat vás doma.

Balíček Popis Cena
Ukázková lekce Zvažujete, že u mě zahájíte výuku, ale chcete si to nejdřív vyzkoušet? Naprosto chápu. Né vždy si lidé sednou a v dnešní době obzvlášť. Přijďte na první výukovou hodinu, abychom se poznali a já vám ukážu, jak bude výuka vypadat. Těchto 45 minut vám věnuji zadarmo a vy se budete moct rozhodnout, zda si přejete pokračovat. Zdarma
10 lekcí Předplaťte si 10×45 minut mého času. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí, výuku povedu tak, aby dávala smysl a vy jste si z ní odnesli znalosti a novou dovednost. U tohoto balíčku se hradí za celých 10 lekcí předem. 590,-/lekce
Pololetní výuka Předplaťte si 20×45 minut mého času. Pokud se budeme věnovat jedné lekci týdně, výuka vám vydrží přesně na pět měsíců. Tento balíček doporučuji těm, kteří se chtějí hře věnovat formou koníčku/zájmového kroužku. Hradí se 20 lekcí předem. 490,-/lekce
1x za 14 dnů pololetně Nevyhovuje vám docházet jednou týdně? Raději byste se věnovali hře jen jednou za 14 dnů? I touhle formou může výuka probíhat. Předplaťte si 10×45 minut mého času po dobu 5 měsíců. Tento balíček doporučuji těm, kteří se chtějí hře věnovat formou koníčku/zájmového kroužku. Hradí se 10 lekcí předem. 590,-/lekce
1. 3. 2023